Het wes weer morgen, tijd om vroeg de spullen te pakken en naar het noorden te vertrekken. Omdat de auto op tijd weg moest was ik al om 9 uur op de weg.
Via de kust ben ik omhoog gereden en heb doorverschillende kleine plaatsen gereden. In Wanganui heb ik geluncht. Dit was ok de eerste plaats waar het niet of nauwelijks regende.
Onderweg heb ik slecht to zer slecht weer gehad. Uiteindelijk ben ik ook langs de kust gereden naar New Plymouth waar ik onderweg nog een prachtig (maar met erg veel wind) uitkijk plek over de Tasman sea
heb gevonden. Rond 5 uur as ik in het hostel waar ik een kennis van me vader heb gebeld, en afgesproken daar morgen te komen voor het avond eten. Verder was het maar rustig in het hostel en had besloten vroeg naar bed te gaan,
om morgen mount Teranaki te bezoekken. Dat is de hoogste berg in dit begied midden in een nationaal park. Leek me prachtig. Zeker omdat er al veel sneeuw lag.
|